vystavba rodinny dom zilinsky krajPáčilo by sa Vám stráviť týždeň pri mori, zatiaľ čo Vám staviame Váš vysnívaný dom? Uvedomujeme si, že výstavba rodinného domu je pre rozpočet rodiny náročná. Vieme, že naši klienti si počas výstavby nedovolia ísť na toľko potrebný oddych. Často krát si predstavia, čo všetko by si mohli do svojho nového bývania kúpiť a preto ide dovolenka bokom. Naši klienti o toto neprídu.

Môžu si vychutnať týždňový pobyt v plážovom domčeku v Chorvátskych Vodiciach. Ubytovanie sa nachádza priamo na pláži, 20 krokov od mora. Domček je veľmi komfortne zariadený. 3 spálne, kuchyňa, samostatné WC, kúpelňa, veľká priestranná terasa v štýle obývačky a druhá otvorená terasa ponúka skutočne výnimočnú dovolenku v súkromí – ideálnu v tomto náročnom koronovom období.


Naši klienti dostanú k dispozícií bicykle či paddleboard. Vďaka tomu, môžu zažiť skutočne výnimočnú dovolenku a nezaťažiť svoj rozpočet výdavkom na dovolenku. Ešte váhate s rozhodnutím? Napíšte nám, že chcete až vám postavíme Váš vysnívaný dom a my Vás za to pošleme na dovolenku.

zaujem