Zakladanie stavieb

Založíme Vašu stavbu odborne podľa priloženej projektovej dokumentácie. Stavby zakladáme vrátane založenia inžinierskych sieti. Založením stavby našou firmou si môžete užívať bezpečnosť svojej stavby.

zakladanie prac ppv homes 01zakladanie prac ppv homes 02


Výkopové práce (pri zakladaní stavieb domov, pri zhotovovaní oporných múrov a oplotení)

Výkopové práce realizujeme vlastnou technikou. Rýpadlo nakladač zn. JCB CX 1T vykope aj v ťažko dostupných terénoch a zároveň tento stroj aj odvezie vykopanú zeminu. Výkopové práce sa realizujú podľa Vašej projektovej dokumentácie.

vykopove prace ppv homes 01vykopove prace ppv homes 02


Tesárske práce

Pracujeme s vlastným systémovým debnením, čo pre Vás znamená ušetrený čas. Zašalujeme Vám stropy, prievlaky, steny, oporné múry, základové pásy, základové dosky, schody, balkóny, vence, stĺpy.

salovanie stavebne prace ppv homes 01tesarske prace ppv homes 01


Armovacie práce

Na Vašej stavbe Vám odborne a rýchlo uviažeme armatúru. K tejto práci máme vlastné technické vybavenie. Armujeme nosné konštrukcie, stropy, oporné múry, prievlaky, základové dosky.

armovacie prace ppv homes 01armovacie prace ppv homes 02 


Betonárske práce

zabezpečujeme od prípravy s vlastným debnením, až po zaliatie betónu z pumpy a vibrovanie.

betonarske prace ppv homes 01betonarske prace ppv homes 02 


Terénne úpravy

Vďaka rýpadlo nakladaču zn. JCB CX 1T vieme efektívne vykopať aj odviesť. Je veľmi obratný v teréne a necháva za sebou spokojný výsledok. Nemusíte teda objednávať zvlášť dva stroje kvôli výkopu a kvôli prevážaniu. Tento stroj efektívne vykope a prevezie.


Pásový minibager

pasovy minibagerPonúkame práce s pásovým bagrom JCB CX1T aj s obsluhou

  • rýpadlo nakladač
  • lyžica 30,60
  • planýrovacia lyžica
  • paletyzačné vidly

Cena 25 eur bez DPH / 1 hod

+ náklady na prepravu dohodou

Je ideálnym pomocníkom na výstavbu domov na menších rozlohách pozemku dokáže bagrovať a vyvážať zeminu aj na malom priestore, kde väčší bager má problém s flexibilitou vďaka pásovému podvozku sa dokáže pohybovať v teréne, v ktorom sa iné stroje nedokážu.

kontaktujte nas