01ECA851 0A6D 4EA4 8F03 2CB16E51C999

Rok 2022 bol jedným z tých náročnejších rokov. Nielen kvôli neustále sa meniacim cenám materiálov, nestabilným úrokovým sadzbám na hypotekárnom trhu, ale aj energetickou krízou. Toto všetko výrazne zasiahlo nás aj našich klientov. Preto sme veľmi radi za to, že sme to my aj naši dodávatelia, ale aj klienti  zvládli a môžeme byť za tento rok  vďační. Veríme však, že rok 2023 sa bude niesť s pokojnejšom duchu. 

unnamedDnes sa spolu pozrieme na jednu z prípadových štúdií ako môžete postupovať, keď máte svoj pozemok a chcete sa posunúť ďalej za svojim vysnívaným bývaním.

received 767442097880785

Pripravujete sa na výstavbu Vášho rodinného domu a stojíte pred otázkou "Koľko bude stáť výstavba môjho rodinného domu?" 

interier dizajn rodinny dom lietava 001Mali sme tu česť navštíviť našich klientov po čase ich bývania v rodinnom dome, ktorý sme im postavili. Klienti nakoniec nevyužili interiérové návrhy, ktoré boli pre tento dom vypracované. Zhostili sa tejto role sami a boli sme s výsledku unesení. Posúďte sami.

rodinne domy na kluc cadcaStaviame tak, aby sa pri výstavbe myslelo na všetko. Často krát hlavne pri katalógových domoch sa opomínajú dôležité praktické prvky pri výstavbe. A práve počas výstavby sa dá toho ešte veľa zmeniť.

rodinne domy na kluc cadcaMôžete sa na nás spoľahnúť úplne vo všetkom, keď sa jedná o Vaše bývanie. Od prípravy projektu až po zapojenie závlahy pre Váš zelený trávnik, či výroby drevenej steny podľa návrhov interiérovej dizajnérky. Stačí sa Vám už iba nasťahovať.

vystavba rodinny dom cadca zilinaVeľmi radi by sme sa pochválili s našou kompletnou škálou poskytnutých prác, avšak rešpektujeme Vaše súkromie. Preto sme sa rozhodli uvádzať iba niektoré fotky z prác a uvádzať všeobecné informácie o nehnuteľnosti. Ak ste však skutočný záujemca o výstavbu rodinného domu, tak máme súhlas od našich klientov a fotky z realizácie interiéru Vám ukážeme osobne.

vystavba rodinny dom cadca zilinaSMART bývanie, inteligentné bývanie alebo bývanie, ktoré sa neskôr takým môže stať. Avšak na to môžeme spolu myslieť už pri výstavbe. Ako? Pri výstavbe pripravíme rozvody na všetko čo budete chcieť do budúcnosti využívať.