rodinne domy na kluc cadcaStaviame tak, aby sa pri výstavbe myslelo na všetko. Často krát hlavne pri katalógových domoch sa opomínajú dôležité praktické prvky pri výstavbe. A práve počas výstavby sa dá toho ešte veľa zmeniť.

rodinne domy na kluc cadcaMôžete sa na nás spoľahnúť úplne vo všetkom, keď sa jedná o Vaše bývanie. Od prípravy projektu až po zapojenie závlahy pre Váš zelený trávnik, či výroby drevenej steny podľa návrhov interiérovej dizajnérky. Stačí sa Vám už iba nasťahovať.

vystavba rodinny dom cadca zilinaVeľmi radi by sme sa pochválili s našou kompletnou škálou poskytnutých prác, avšak rešpektujeme Vaše súkromie. Preto sme sa rozhodli uvádzať iba niektoré fotky z prác a uvádzať všeobecné informácie o nehnuteľnosti. Ak ste však skutočný záujemca o výstavbu rodinného domu, tak máme súhlas od našich klientov a fotky z realizácie interiéru Vám ukážeme osobne.

vystavba rodinny dom cadca zilinaSMART bývanie, inteligentné bývanie alebo bývanie, ktoré sa neskôr takým môže stať. Avšak na to môžeme spolu myslieť už pri výstavbe. Ako? Pri výstavbe pripravíme rozvody na všetko čo budete chcieť do budúcnosti využívať.

vystavba rodinny dom zilinsky krajPrajeme Vám, aby ste sa pri výstavbe rodinného domu rozhodli pre nás. Prečo? Pretože výstavba rodinného domu s našou firmou je skvelou spoluprácou s kreatívnymi riešeniami, dynamickým pracovným tempom a v závere spokojnosťou na oboch stranách.

vystavba rodinny dom zilinsky krajMedzi naše prvé vlastné projekty patrila výstavba bytov v centre Žiliny. Dlho sme uvažovali ako využiť toto výnimočné miesto. Na streche bytového domu sme postavili dva nádherné byty s veľkou terasou na streche.

vystavba rodinny dom zilinsky krajZnie Vám to ako klišé? V stavebníctve je spokojnosť klienta najdôležitejšia. Naši klienti sú naša reklama. Spokojnosť našich klientov je práve to čo ponúkame ľuďom, ktorí sa pre nás rozhodujú.

vystavba rodinny dom zilinsky krajVieme, že veľa z Vás si výstavbu realizuje postupne a stavebné práce si objednávajú čiastkovo. Často sa nám stáva, že nás klient zavolá, že potrebuje iba zrealizovať hrubú stavbu. Neskôr si objedná ďalšie práce. Toto všetko pre Vás urobíme podľa Vašich potrieb.